Мені майже один місяць. Моя мама родила мене у підвалі...

Киев 29 июля 15
0666431705 не актуально

мені майже один місяць. Я дуже добрий і лагідний, навіть вмію сам їсти і митись, а ще ходити в лоток. Люблю дуууужжжже молочко, і обожнію гратись. Я енергічне кошення правда-правда, мені завжди все цікато так як я ще маля! Проте саме життя склалось у мене не дуже щасливим. Моя мама родила мене у підвалі а також моїх братиків та систричок. І у мене була велика сімя. Проте нажаль вона не змогла нас прокормити так як у неї не виявилося молока, і ми почали голодати. Поступово деякі з нас почали зникати з цього світу. І я дуже за ними сумував. Матуся як не старалася нас врятувати в неї всеодно це не виходило. Так і залишився тільки я. І їй довелося принести мене людям. Так я залишився один. У людей які мене приютили є злбний кіт який мене не любить, він дуже проти чужаків в себе дома, тому вони не можуть тримати мене довго. Так я і живу, без сімї, без друзів, тимчасово проживаючи у добрих людей і злобним котом. Проте я все ж таки надіюсь що у мене зявиться, дружня та добра сімя і вірний та надійний друг який мене ніколи вже не кине. Можливо ви і є та саме людина на яку я чекаю.

БУДЬЛАСКА! ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПО ЦЬОМУ НОМЕРУ 0666431705 АБО 0966132528 І ЗАБЕРІТЬ МЕНЕ. Я ЧЕКАЮ НА ТЕБЕ

Добавить комментарий:
Заполните поле E-mail
  • Эпиляция ресниц животным
    Эпиляция ресниц необходима животным тогда, когда волоски над глазом растут не в том направлении: вместо того, чтобы тянуться к брови, волосинки тянутся к поверхности роговицы и раздражают ее.
  • Удаление кожных опухолей животных
    Хозяева домашних животных боятся опухолей, как огня. А тем временем далеко не всех новообразований стоит неистово опасаться. Большинство доброкачественных кожных поражений можно ликвидировать путем хирургического вмешательства.
  • Почему они воруют? Психология котов-разбойников
    Многие хозяева берут в дом котенка в надежде вырастить лакового и игривого питомца. Но у домашних мурлык часто проявляется криминальный талант: страсть тащить все, что плохо лежит на своем месте.