Західна ветеринарна компанія, ТОВ

Львов вул. Промислова, 50/52
Рейтинг клиники:
64%
Режим работы:

Пн — Пт: 09:00-18:00

Заполните поле телефона
О клинике –

ТзОВ «Українсько – польське спільне підприємство «ЗВК» - вітчизняний виробник продуктів з натуральних природних компонентів для здоров’я тварин та ефективного тваринництва. Наша компанія успішно працює на ветеринарному ринку України.

Компанія компанія успішно працює на ветеринарному ринку України з 2004 року і на сьогоднішній день займає лідируючі позиції у своїй галузі.Результатом постійного аналізу потреби ринку, а також тісної співпраці з ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок у місті Львові, стала реєстрація та випуск нашою компанією ряду препаратів. Сьогодні ТзОВ “УПСП»ЗВК» випускає сучасну продукцію найвищої якості у відповідності з міжнародними стандартами. під такими відомими брендами як КЛІНОСАН, ЙОДОКЛІН, КЛІНОТОКСИЛ і ін.. Продукти Нашого виробництва характеризуються відмінною якістю і мають необхідні сертифікати та реєстраційні посвідчення .

Накопичення певного науково-дослідного потенціалу, підбір оптимальних складових, розробка рецептур, грамотне забезпечення технологічного процесу вивело ТзОВ “УПСП»ЗВК» у лідери по ефективності і якості продукції, що випускається. У своїй роботі ми керуємося передовими досягненнями вчених різних країн світу та України.

Сьогодні наша фірма динамічно розвивається, обсяг продажів з року в рік постійно збільшується. Ми постійно працюємо над ефективністю продукції, шукаємо нові шляхи для просування товарів, так як для цього у нас є всі можливості і потенціал.

Виробляючи продукцію власними силами МИ СТАРАЄМОСЬ ДЛЯ ВАС.